STŘECHY NOHEJL

Kdo jsme

Jsme parta zkušených řemeslníků, která pod záštitou názvu Střechy Nohejl dodává kvalitní střechy již od roku 1991. Sídlo firmy je na Mostecku, které naše působiště samozřejmě neomezuje. Za své více jak patnáctileté působení v oblasti střešních systémů, se můžeme pochlubit řádově stovkami poctivě odvedených prací, díky kterým sme získali i stálé zákazníky z řad soukromých osob, firem či obcí.

Jelikož jsme si vědomi kvalitou práce, kterou odvádíme, dáváme záruku na naše klempířské a pokrývačské řešení minimálně 3 roky ( záruční lhůtu na materiál udává výrobce - v oblasti střech běžně v řádech desítek let). Pro naše čisté svědomí jsme také pojištěni proti případným škodám spojených s naší prací až do výše 5 mil. korun.

Co děláme

Převážná část naší praxe se zabývá řešením šikmých i plochých střech, montáží střešních oken, klempířských prvků a solárních kolektorů. Naší odbornost nenabýváme jenom v praxi, ale pravidelně se zůčastňujeme školení od dodavatelů střešních systémů a seminářů zabývajících se střešní problematikou a novými trendy v oblasti střešních plášťů a klempířských prvků. Jsme Vám proto schopni odborně namontovat jakýkoliv střešní systém s vhodnými klempířskými prvky.

O svou odbornost se s Vámi rádi podělíme nejen v praxi, ale také při posuzuvání stavu střešní konstrukce či klempířských prvků, poradenství s volbou střešního pláště v závislostí na typu a stavu střešní konstrukce, klimatických a povětrnostních podmínkách v místě stavby tak, aby splňovala Vaši představu o vzhledu v rámci výše Vaší plánované finanční investice. Dále poskytujeme zdarma služby zaměření a výpočet rozpočtu stavby včetně poradenství spojené s řešením Vaší střechy.

Naše služby stručně

  1. Pokrývačské práce
  2. Klempířské práce
  3. Prodej střešních mateiálů
  4. Montáže střešních oken
  5. Montáže střešních slunečních kolektorů
  6. Poradenstvý v oblasti sřešních plášťů
  7. Posuzování a revize stavu střešního pláště
  8. Izolaterské práce

Detailnější popis našich služeb najdete v sekci Nabízíme.